Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
