Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Taxonomy vocabulary
my: Taxonomy ေါဟာရများ

en: User account
my: အသုံးပြုသူ
