Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Roles
ne: भूमिका

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता
