Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Schemes
nl: Schema's

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: Weergeven

en: User
nl: Gebruiker

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: Roles
nl: Rollen

en: Rules
nl: Regels

en: Grant
nl: Toestemming verlenen

en: Taxonomy vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: User account
nl: Gebruikersaccount
