Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Roles
nn: Roller

en: User account
nn: Brukarkonto
