Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ
