Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Schemes
pl: Schematy

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Taxonomy terms
pl: Kategorie

en: Roles
pl: Role

en: Rules
pl: Reguły

en: Grant
pl: Uprawnienia

en: Taxonomy vocabulary
pl: Słownik kategorii

en: User account
pl: Konto użytkownika
