Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Taxonomy term
fa: کلمه رده بندی

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: View
fa: مشاهده

en: User
fa: کاربر

en: Taxonomy terms
fa: کلمه‌های رده بندی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Taxonomy vocabulary
fa: لغتنامه رده‌بندی

en: User account
fa: حساب کاربری
