Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Schemes
ru: Схемы

en: Taxonomy term
ru: Термин таксономии

en: Update
ru: Обновить

en: View
ru: Просмотр

en: User
ru: Пользователь

en: Taxonomy terms
ru: Термины таксономии

en: Roles
ru: Роли

en: Rules
ru: Правила

en: Grant
ru: Предоставить

en: Taxonomy vocabulary
ru: Словарь таксономии

en: User account
ru: Учётная запись пользователя
