Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Roles
sl: Vloge

en: Taxonomy vocabulary
sl: Besedišče taksonomije

en: User account
sl: Uporabniški račun
