Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Roles
sq: Rolet

en: Taxonomy vocabulary
sq: Fjalori i Taksonomisë

en: User account
sq: Profili i përdoruesit
