Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге
