Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: Taxonomy terms
sv: Taxonomitermer

en: Roles
sv: Roller

en: Rules
sv: Regler

en: Taxonomy vocabulary
sv: Vokabulär för taxonomi

en: User account
sv: Användarkonto
