Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: Update
tr: Güncelle

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Taxonomy terms
tr: Sınıflandırma terimleri

en: Roles
tr: Roller

en: Rules
tr: Kurallar

en: Taxonomy vocabulary
tr: Sınıflandırma sözlüğü

en: User account
tr: Kullanıcı hesabı
