Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى
