Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Schemes
uk: Схеми

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Update
uk: Оновити

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: Taxonomy terms
uk: Терміни таксономії

en: Roles
uk: Ролі

en: Revoke
uk: Відкликати

en: Rules
uk: Правила

en: Grant
uk: Надати

en: Taxonomy vocabulary
uk: Словник таксономії

en: User account
uk: Обліковий запис користувача
