Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: User
az: İstifadəçi

en: Taxonomy terms
az: Taksanomiya terminləri

en: Roles
az: Rollar

en: Taxonomy vocabulary
az: Taksonomiya lüğəti

en: User account
az: İstifadəçi hesabı
