Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: User
be: Карыстальнік

en: Taxonomy terms
be: Тэрміны таксаноміі

en: Roles
be: Ролі

en: Rules
be: Правілы

en: Taxonomy vocabulary
be: Слоўнік таксаноміі

en: User account
be: Рахунак карыстальніка
