Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Taxonomy terms
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Taxonomy vocabulary
bo: རིགས་དབྱེའི་སྤྱི་མིང

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས
