Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Schemes
de: Schemata

en: Taxonomy term
de: Taxonomie-Begriff

en: Update
de: Aktualisieren

en: View
de: Ansicht

en: User
de: Benutzer

en: Taxonomy terms
de: Taxonomiebegriffe

en: Roles
de: Rollen

en: Revoke
de: Widerrufen

en: Grant
de: Berechtigungen

en: Taxonomy vocabulary
de: Taxonomie-Vokabular

en: User account
de: Benutzerkonto
