Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Schemes
fr: Schémas

en: Taxonomy term
fr: Terme de taxonomie

en: Update
fr: Mettre à jour

en: View
fr: Voir

en: User
fr: Utilisateur

en: Taxonomy terms
fr: Termes de taxonomie

en: Roles
fr: Rôles

en: Revoke
fr: Révoquer

en: Grant
fr: Permissions

en: Taxonomy vocabulary
fr: Vocabulaire de taxonomie

en: User account
fr: Compte utilisateur
