Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: Roles
he: תפקידים

en: Rules
he: כללים

en: Taxonomy vocabulary
he: מילון טקסונומי

en: User account
he: חשבון משתמש
