Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Schemes
hu: Sémák

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Update
hu: Frissítés

en: View
hu: Megtekintés

en: User
hu: Felhasználó

en: Taxonomy terms
hu: Taxonómiakifejezések

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Rules
hu: Szabályok

en: Grant
hu: Engedély

en: Taxonomy vocabulary
hu: Taxonómiaszótár

en: User account
hu: Felhasználói fiók
