Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Taxonomy term
id: Istilah taksonomi

en: Update
id: Perbarui

en: View
id: Lihat

en: User
id: Pengguna

en: Taxonomy terms
id: Istilah taksonomi

en: Roles
id: Peran

en: Taxonomy vocabulary
id: Kosakata Taksonomi

en: User account
id: Keanggotaan
