Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: User
is: Notandi

en: Roles
is: Hlutverk

en: Rules
is: Reglur

en: User account
is: Notandaaðgangur
