Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: Roles
lv: Lomas

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: User account
lv: Lietotāja konts
