Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Update
oc: Metre a jorn

en: View
oc: Veire

en: User
oc: Utilizaire

en: Taxonomy terms
oc: Tèrmes de taxonomia

en: Roles
oc: Ròtles

en: Revoke
oc: Revocar

en: Rules
oc: Règlas

en: Taxonomy vocabulary
oc: Vocabulari de taxonomia

en: User account
oc: Compte utilizaire
