Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Taxonomy term
pt: Termo de taxonomia

en: Update
pt: Atualizar

en: View
pt: Ver

en: User
pt: Usuário

en: Taxonomy terms
pt: Termos de taxonomia

en: Roles
pt: Papéis

en: Rules
pt: Regras

en: Grant
pt: Concessão

en: Taxonomy vocabulary
pt: Vocabulário de taxonomia

en: User account
pt: Conta de usuário
