Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Grant
sk: Udeliť oprávnenia

en: Taxonomy vocabulary
sk: Slovník taxonómie

en: User account
sk: Používateľský účet
