Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Schemes
te: పథకం

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా
