Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: Taxonomy terms
th: แง่อนุกรมวิธาน

en: Taxonomy vocabulary
th: คำศัพท์จำแนกประเภท
