Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: Update
ur: تجدید

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: User
ur: صارف

en: Roles
ur: رولز
