Tadaa! (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Development
ar: التطوير

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Variable
ar: متغير

en: none
ar: لا شيء

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Modules
ar: الوحدات

en: Configure
ar: ضبط

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Module
ar: الوحدة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Switch
ar: تبديل

en: %title has been deleted.
ar: تم حذف %title.

en: Variables
ar: المتغيرات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
