Tadaa! (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Development
bg: Разработка

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Variable
bg: Променлив

en: none
bg: не

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Modules
bg: Модули

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: %title has been deleted.
bg: %title? е изтрит.
