Tadaa! (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: none
ca: cap

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Modules
ca: Mòduls

en: Configure
ca: Configura

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler suprimir %title?

en: Module
ca: Mòdul

en: Configuration
ca: Configuració

en: Switch
ca: Canvia

en: %title has been deleted.
ca: %title ha estat esborrat.

en: Environment
ca: Entorn

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Edit @title
ca: Edita @title

en: %title has been created.
ca: S'ha creat %title.

en: %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat %title.
