Tadaa! (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Variable
ps: بدلیده

en: Configure
ps: سازول

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟

en: Configuration
ps: سازول

en: Variables
ps: بدلیدنې
