Tadaa! (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: none
sq: asnjë

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Modules
sq: Modulët

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: %title has been deleted.
sq: %title u eleminua.
