Tadaa! (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Variable
ur: ویری ایبل

en: none
ur: کوئی نہیں

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Modules
ur: موڈیولز

en: Configure
ur: ترتیب

en: %title has been deleted.
ur: %title خارج کر دیا گیا ہے۔
