Tadaa! (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Variable
af: Veranderlike

en: none
af: geen

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Configure
af: Verstel

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Configuration
af: Konfigurasie
