Tadaa! (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Development
ast: Desendolcu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: none
ast: nengún

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Modules
ast: Preseos

en: Configure
ast: Configurar

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: Configuration
ast: Configuración
