Tadaa! (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Development
br: Diorren
