Tadaa! (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: none
bs: ništa

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Modules
bs: Moduli

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?
