Tadaa! (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Variable
cy: Newidiol

en: none
cy: dim

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Are you sure you want to delete %title?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu %title?

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
