Tadaa! (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: none
el: κανένα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Modules
el: Μονάδες

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: Module
el: Μονάδα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: %title has been deleted.
el: Το %title διαγράφηκε.

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
