Tadaa! (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Development
eu: Garapena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Variable
eu: Aldagaia

en: none
eu: bat ere ez

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Modules
eu: Moduluak

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: Module
eu: Modulua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: %title has been deleted.
eu: %title ezabatu da.

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: %title has been created.
eu: %title sortu egin da.

en: %title has been updated.
eu: %title eguneratu izan da.
