Tadaa! (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Development
fi: Kehitys

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Variable
fi: Muuttuja

en: none
fi: ei yhtään

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Modules
fi: Moduulit

en: Configure
fi: Määrittele

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: Module
fi: Moduuli

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Switch
fi: Vaihda

en: %title has been deleted.
fi: %title on poistettu.

en: Variables
fi: Muuttujat

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Edit @title
fi: Muokkaa @title

en: %title has been created.
fi: %title on luotu.

en: %title has been updated.
fi: %title on päivitetty.

en: Edit variable
fi: Muokkaa muuttujaa
