Tadaa! (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: edit
mk: промени

en: Modules
mk: Модули

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: %title has been created.
mk: %title е креиран.

en: %title has been updated.
mk: %title е ажуриран.
