Tadaa! (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Development
nn: Utvikling

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: none
nn: ingen

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Modules
nn: Modular

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Are you sure you want to delete %title?
nn: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: Configuration
nn: Oppsett

en: %title has been deleted.
nn: %title har blitt sletta

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
