Tadaa! (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Development
os: Райрæзт

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: none
os: нæй

en: Save
os: Ныффысс

en: Modules
os: Модултæ
