Tadaa! (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Variable
pl: Zmienna

en: none
pl: brak

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Modules
pl: Moduły

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: Module
pl: Moduł

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Switch
pl: Przełącz

en: %title has been deleted.
pl: %title został usunięty.

en: Add environment
pl: Dodaj środowisko

en: Variables
pl: Zmienne

en: this page
pl: ta strona

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Environments
pl: Środowiska

en: Edit @title
pl: Edytuj @title

en: %title has been created.
pl: %title został utworzony.

en: %title has been updated.
pl: %title został zaktualizowany.
